Bractwo Kurkowe Św. Sebastiana w Radomiu

Kazimierz Ciszek

Król kurkowy AD. 2013; 2014

kazimierzciszek

Jest współzałożycielem Bractwa Kurkowego św. Sebastiana w Radomiu powstałego w styczniu 2012 roku. Od kwietnia 2015 roku członek Rady Bractwa jako podskarbi.

Brat Kazimierz urodzony w 1953 jest żonaty z Marią, ma 3-je dorosłych dzieci; Joanna, Łukasz i Małgorzata oraz wnuków Mateusza i Leona.

Od 1995 roku działa w branży ubezpieczeń i finansów. Swoje usługi kieruje głównie do osób aktywnych zawodowo, zwłaszcza prowadzących własne firmy i zwyczajnie obawiających się co by się stało z bliskimi oraz z firmą w razie wypadku, poważnej choroby czy śmierci.

Z usług i rozwiązań Kancelarii Ubezpieczeniowo – Finansowej Kazimierza mieszczącej się w Radomiu przy ul. Prażmowskiego 15, korzystają również osoby, które jak większość z nas boją się o swój byt na emeryturze.

Idea Bractw Kurkowych jest mu bliska z powodu dużego przywiązania do wartości patriotycznych, narodowych i konserwatywnych opartych na tradycji wiary chrześcijańskiej naszych przodków wyniesionych z domu rodzinnego.

Jest inicjatorem dorocznej pielgrzymki Bractw Kurkowych Okręgu Centralnego RP w kontuszach do Matki Bożej na Jasną Górę, która odbywa się regularnie w III niedzielę września od 2014 roku.

5.XII.2015 roku na nadzwyczajnym zjeździe z okazji 20 lecia powstania Okręgu Centralnego Bractw Kurkowych został odznaczony przez prezesa Jana Klauze brązowym krzyżem zasługi Okręgu Centralnego.

 Zobacz profil na facebook.com: Kazimierz Ciszek

kciszek

 

Okręg Centralny - Pielgrzymka na Jasną Górę